Ahojte, volám sa Borko. Som ešte taký odrastený veľký šteňúšik – mám 1 rok, 19 kg a viac už nenarastiem. Som presne tak akurát na dlhé prechádzky, nekonečné mojkania aj miesto pri vašich nohách.
Som zvedavý, hravý a nesmierne mojkavý. NESMIERNE! Milujem ľudí celým svojím psím srdcom. So psíkmi sa chcem hrať a šantit. Som extrémne šikovný – keď mi dáte lásku, trpezlivosť a pár maškŕt, naučím sa čokoľvek. Naozaj, som neuveriteľne múdry chlapec.
Zatiaľ som ešte trošku bojazlivý, lebo život ku mne nebol vždy láskavý.
Jedného dňa som sa objavil v osade. Nikomu som nepatril. Nikto nevie, odkiaľ som prišiel ani čo všetko som si prežil. Vieme len jedno – všetci ma odháňali. Nikde som nebol vítaný. Nikde som nemal svoje miesto.
Som očkovaný aj čipovaný a pripravený odísť za svojou rodinou. Hľadám niekoho, kto mi dá šancu a už ma nikdy neopustí.